Apie mus trumpai – esame draugiška komanda, kuri myli tai, ką daro. Mums patinka dalintis savo žiniomis apie šilumos siurblius, katilus, vėdinimą, kondicionavimą… Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų mūsų draugas – pasitikėjimas ir šilti santykiai yra mūsų darbo esmė.

Tikime, kad mūsų E-parduotuvėje ir fizinėse parduotuvėse Vilniuje, adresu Lakūnų g. 30, bei Klaipėdoje, Mainų g. 5, rasite tai, ko ieškote. Tačiau jei nerandate norimos prekės ar paslaugos, prašome skambinti mums – kartu ieškosime geriausio sprendimo Jums.

Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais – su malonumu Jums atsakysime!

Mūsų vertybės

  • Profesionalumas. Mūsų komanda nuolat mokosi ir tobulėja, kad galėtų suteikti klientams pačius naujausius ir efektyviausius šildymo, vėdinimo ir vėsinimo sprendimus.
  • Pasitikėjimas. Mes dirbame tik su geriausiais ir patikimiausiais gamintojais, kad galėtume užtikrinti aukščiausią prekių kokybę.
  • Orientacija į klientą. Kiekvienas klientas mums yra svarbus. Mes klausomės jų poreikių ir siekiame suteikti geriausią patirtį nuo konsultacijos iki prekės pristatymo.

Misija ir Tikslai

Mūsų Misija

Suteikti kiekvienam namui ar įstaigai optimaliausius, efektyviausius ir tvariausius šildymo, vėdinimo bei vėsinimo sprendimus, remiantis tarptautinės kokybės standartais.

Mūsų Tikslai

  • Partnerystė. Būti partneriu, kuris tikslingiausiai atitinka ir tenkina klientų lūkesčius ir poreikius.
  • Inovacijos. Nuolat ieškoti ir įdiegti naujausias technologijas, kad mūsų klientai galėtų mėgautis pažangiausiais ir efektyviausiais sprendimais.
  • Klientų lojalumas. Užmegzti ilgalaikius ir tvarius santykius su mūsų klientais, remiantis aukštais kokybės standartais ir nuoširdžiu bendravimu.