Daikin Altherma 3 R šilumos siurblys, Oras/Vanduo, su integruota 230 l talpa, 7,74 kW

8556,00 8918,00 

-25%
Pasiteirauti dėl prekės
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką:*  Elektrinė įtampa 230 V
  Freonas R32
  Trukšmo galia 47 dB(A)
  COP (+7C°/+35°C) 4,75
  Dujų linijos skersmuo 5/8  „
  Skysčio linijos skersmuo 1/4  „
  Vardinė galia „Prated” 7 kW

  Vidinės dalies išmatavimai, (ilgis x plotis x aukštis): 625 x 595 x 1850 mm, svoris 128 kg
  Išorinės dalies išmatavimai, (ilgis x plotis x aukštis): 884 x 388 x 740 mm, svoris 58,5 kg

  Daikin Altherma 3 R – novatoriškas bei intuityvų valdymą turintis įrenginys, energijos sąnaudos yra minimalios, o sezoniškai pasiekiama aukščiausia energijos klasė yra A+++. Daikin Altherma 3 R šilumos siublio oras/vanduo privalumai:

  • Geriausias našumas. „Daikin Altherma 3 R“ specialiai namams sukurtas „Bluevolution“ sprendimas, optimizuojantis naujausią kompresoriaus technologiją ir R32 šaltnešio funkciją.
  • Aukščiausios energijos klasės (iki A+++) efektyvumo šilumos siurblys užtikrins pastebimai mažesnes sąskaitas už suvartotą energiją. Taip pat „Daikin Altherma 3 R“ sistemai suteiktas Europos „HP Keymark“ sertikatas.
  • Draugiškesnis aplinkai „Daikin Altherma 3 R“ šilumos siurblys naudoja aplinkos orą kaip atsinaujinančią energiją. Tai yra pirmasis oras-vanduo šilumos siurblys, veikiantis su nauju R-32 šaltnešiu (R-32 yra šaltnešis su mažiausiu GWP (globalinio šiltėjimo potencialo) koecientu, tik 32 % palyginus su dabartiniais šaltnešiais). Jis šildys Jūsų namus, aprūpins Jūsų šeimą karštu vandeniu, vėsins (tik reversiniai modeliai) ir tuo pačiu maksimaliai sumažins į atmosferą išmetamo anglies dvideginio kiekį!
  • Valdymo menas. Nauja intuityvi naudoti vartotojo sąsaja. Nustačius mūsų „Daikin Eye“ technologija užtikrins „Daikin Altherma 3 R“ sistemos šildymo, vėsinimo ir aprūpinimo šiltu vandeniu funkciją bei garantuos, kad suteikiamas komfortas atitiktų Jūs poreikius! Žinoma, kasdien sistemą galėsite valdyti namuose ar nuotoliniu būdu naudodami „Daikin Residential Controller“ programėlę. Dabar prieinama ir su valdymu balsu!
  • Naujas dizainas. Geriausias šildymo sprendimas – Jūsų gyvenamosios erdvės širdyje. Siekiant užtikrinti geresnį pritaikymą, „Daikin Altherma 3 R“ yra visiškai naujo dizaino. Išsirinkite savo spalvą – baltą ar sidabro pilką!

  Domina montavimo paslaugos?! Su malonumu informuojame, kad galime pasiūlyti profesionalias bei kokybiškas montavimo paslaugas. Dėl kainos bei termino skambinkite telefonu +370 677 64699 arba rašykite el.p. info@inotela.lt.