Panasonic Aquarea K kartos šilumos siurblys, Oras/Vanduo, 5 kW

Kodas: WH-SDC0309K6E5 / WH-UDZ05KE5
Be integruotos talpos

Original price was: 6957,00 €.Current price is: 4870,00 €.

-30%
Pasiteirauti dėl prekės
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką:*  Elektrinė įtampa 230 V
  Freonas R32
  Trukšmo galia 55 dB(A)
  COP (+7C°/+35°C) 5,10
  Dujų linijos skersmuo 1/2
  Skysčio linijos skersmuo 1/4
  Vardinė galia „Prated” kW

  Vidinės dalies išmatavimai, (ilgis x plotis x aukštis): 500 x 348 x 892 mm, svoris 42 kg
  Išorinės dalies išmatavimai, (ilgis x plotis x aukštis): 875 x 320 x 795 mm, svoris 55 kg

  Panasonic Aquarea K kartos šilumos siurbliai Oras/Vanduo – idealus pasirinkimas tiems, kurie įsirenginėja savo namų šildymo ir vėdinimo sistemas, derinant estetiką, inovacijas ir aplinkos tausojimą. Šie šilumos siurbliai yra sukurti siekiant atitikti mūsų visuomenės be anglies dioksido viziją ir yra dalis Panasonic žaliojo kurso GREEN IMPACT plano. Prekė pasižymi aukštu efektyvumu, lengvu montavimu ir priežiūra, moderniu dizainu ir plačiomis jungiamumo galimybėmis.

  Vidaus blokas pasižymi dailia balta spalva, kurios elegantiškumą pabrėžia integruotas valdiklis su juoda juosta. Lauko blokas pasižymi aukščiausios kokybės antracito pilka spalva, kuris ne tik papuoš jūsų kiemą, bet ir užtikrins mažesnį triukšmo lygį bei didesnį saugumą naudojant R32 šaltnešį.

  Panasonic Aquarea K kartos Oras/Vanduo šilumos siurblių privalumai:

  • Estetinis Dizainas. Architektūriškai simpatiškas dizainas užtikrina gamtos ir namų harmoniją, leis lengvai integruoti įrenginius į bet kokios estetikos patalpas.
  • Inovacijos. Technologinė pažanga, leidžianti pasiekti iki 5,12 SCOP efektyvumo rodiklį, yra patikima net esant žemai temperatūrai.
  • Lengvas montavimas ir priežiūra. Praktiškas ir lankstus vidaus ir lauko įrenginių montavimas bei priežiūra.
  • Galimybė jungtis prie „Aquarea Smart Cloud“ ir BMS sistemų per papildomą CN-CNT prievadą.
  • Tylus veikimas. ERP lygio sumažinimas iki 56 dB(A) su 9 kW galia užtikrina komfortą ir ramybę.
  • Ekstremalios sąlygos. Kompresorius veikia iki -25 °C lauko temperatūros, užtikrinant patikimą veikimą net ir šaltuoju metų laiku.
  • Apsauga nuo korozijos. „Bluefin“ antikorozinė danga užtikrina ilgalaikį lauko šilumokaičio veikimą net sunkiomis aplinkos sąlygomis.
  • Energetinis efektyvumas. A+++ energijos klasė su SCOP 5.12 rodikliu leis sutaupyti energijos sąnaudų.
  • Saulės energijos panaudojimas. Paruoštas išmaniajam tinklo (angl. Smart grid ready) veikimui naudojant saulės energiją.
  • Patobulintas valdymas. Dvigubos zonos versija, galimybė prijungti 2 valdiklius, sklandus ryšio integravimas su galimybe integruoti „Wi-Fi“ modulį į vidaus įrenginį.

  Domina montavimo paslaugos?! Su malonumu informuojame, kad galime pasiūlyti profesionalias bei kokybiškas montavimo paslaugas. Dėl kainos bei termino skambinkite telefonu +370 677 64699 arba rašykite el.p. info@inotela.lt.