Beretta Hydro unit M 10 Monobloc šilumos siublys, Oras/Vanduo, 10 kW

Įeinantys priedai:

 • Nuotolinis valdiklis REC10M
 • 2-6kw elektrinis tenas

3955,00 

Pasiteirauti dėl prekės
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką:*  Elektrinė įtampa 230 V
  Freonas R32
  Trukšmo galia 60 dB(A)
  COP (+7C°/+35°C) 4,95
  Vardinė galia „Prated” kW
  Svoris 121 kg
  Ilgis 1385  mm
  Plotis 526 mm
  Aukštis 945 mm

  Beretta Hydro unit M 10 Monobloc šilumos siurblys, Oras/Vanduo – tai ne tik naujovė Jūsų namams, bet ir ilgalaikė investicija į švarią bei efektyvią šildymo ir vėsinimo sistemą. Šis modelis sujungia inovatyvias technologijas su aplinkai draugišku požiūriu, užtikrindamas, kad Jūsų šildymo ir vėsinimo sistemos veikimas būtų optimalus visais atžvilgiais. Beretta Hydro unit M yra sukurtas siekiant suteikti ne tik patogumą ir komfortą Jūsų namuose, bet ir mažinti eksploatavimo išlaidas, naudojant mažesnius energijos kiekius. Dėl aukšto energijos efektyvumo ir žemo CO2 emisijų lygio, šis šilumos siurblys yra puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam ekologiškų ir ekonomiškų šildymo sprendimų.

  Beretta Hydro unit M šilumos siurblio privalumai:

  • Aukštas energijos efektyvumas. Beretta Hydro unit M modelis pasižymi puikiu energijos naudojimo efektyvumu dėl dvigubo rotacijos kompresoriaus su DC inverterio technologija, leidžiančios adaptuoti galią pagal tikrąjį apkrovimo poreikį, užtikrinant mažesnį energijos suvartojimą ir aukštesnį naudingumo koeficientą (COP).
  • Ekologiškas šaltnešis R32. Naudojamas R32 šaltnešis garantuoja ne tik mažesnį pasaulinio atšilimo potencialą (GWP) ir CO2 emisijas, bet ir optimizuotą veikimą įvairiomis oro sąlygomis. Tai reiškia, kad šis šaltnešis yra tausojantis aplinką ir užtikrina šilumos siurblio efektyvumą net šaltuoju metų laiku.
  • Platus veikimo temperatūrų diapazonas.  Efektyviai veikia nuo -25°C iki +35°C, suteikiant galimybę naudoti šilumos siurblį įvairiomis oro sąlygomis.
  • Aukšta vandens šildymo temperatūra. Galimybė gaminti karštą vandenį iki +65°C, dėl ko šilumos siurblys tinka ne tik šildymui, bet ir buitiniam karšto vandens ruošimui.
  • Lengvas ir greitas įrengimas. Dėka integruotų komponentų ir paprasto montavimo proceso, Beretta Hydro unit M šilumos siurblys yra lengvai įmontuojamas ir greičiau pradeda veikti.
  • Žemas triukšmo lygis. Užtikrina tylų veikimą, suteikiant komfortą namuose net ir intensyvaus naudojimo metu.
  • Integruotas valdymo pultas. Suteikia galimybę lengvai valdyti ir konfigūruoti šildymo, aušinimo bei karšto vandens gamybos sistemas, užtikrindamas patogumą ir funkcionalumą.
  • Papildoma šalčio apsauga. Apsaugo sistemą nuo užšalimo esant žemai oro temperatūrai, užtikrindama ilgesnį įrangos tarnavimo laiką ir mažesnę tikimybę susidurti su gedimais šaltuoju metų laiku.

  Domina montavimo paslaugos?! Su malonumu informuojame, kad galime pasiūlyti profesionalias bei kokybiškas montavimo paslaugas. Dėl kainos bei termino skambinkite telefonu +370 677 64699 arba rašykite el.p. info@inotela.lt.