Juodas lankstus ortakis Spectra 200, Ø 75 mm, 50 m

137,44 

Pasiteirauti dėl prekės
    Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką:*    Juodas lankstus ortakis Spectra 200 – pasižymi dideliu lankstumu bei antibakterinėmis, priešgrybelinėmis ir antistatinėmis savybėmis. Medžiagoje, iš kurios pagaminti ortakiai, yra sidabro, vario ir kitų mikrobiologiškai aktyvių junginių, todėl jie neemigruoja, nesijonizuoja ar nesivalo. Naudojamos medžiagos neleidžia susidaryti bakterijoms ir grybelių gynybiniams mechanizmams nepriklausomai nuo oro temperatūros ir drėgmės. Naudojamų medžiagų sudėtis yra visiškai saugi žmonėms, gyvūnams ir augalams.
    Ortakiai Spectra 200 pasižymi labai dideliu lankstumu, todėl juos galima laisvai formuoti, lenkti  (pagal leistinus lenkimo spindulius) ir prisitaikyti prie montavimo sąlygų, nereikalaujant papildomų tvirtinimo ir jungiamųjų detalių. Ortakio konstrukcija užtikrina mechaninį gniuždymo stiprumą virš 500 N, o tai leidžia juos užpilti konstrukciniu betonu atliekant statybos darbus. Vidinė ortakio sienelė taip pat turi antistatinį poveikį, kuris sumažina dulkių nusėdimą ir kaupimąsi ortakiuose.
    Lygus vidinis paviršius užtikrina didelius oro srautus ir mažus slėgio nuostolius, o tai prisideda prie mažo visos sistemos energijos suvartojimo. Taip pat prireikus lengviau išvalyti ortakius. Dvisienių vėdinimo kanalų konstrukcija su tinkamai profiliuota vidine sienele ir uždarais oro tarpeliais didele dalimi slopina į vidų tekančio oro keliamo triukšmo patekimą ir termiškai izoliuoja. Ortakių galai yra tvirtinami ir sandarinami gamybos proceso metu. Visa ritė yra apsaugota folija, kuri apsaugo nuo galimo užteršimo transportavimo ir sandėliavimo metu.

    Domina montavimo paslaugos?! Su malonumu informuojame, kad galime pasiūlyti profesionalias bei kokybiškas montavimo paslaugas. Dėl kainos bei termino skambinkite telefonu +370 677 64699 arba rašykite el.p. info@inotela.lt.