Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius, 325 m³/h

2841,00 3401,00 

-10%
Pasiteirauti dėl prekės
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką:*  Našumas

  325

  m³/h
  Šilumokaičio tipas Plokštelinis
  Montavimo tipas Vertikalus
  Pajungimo diametras 160 mm
  Svoris 37 kg
  Ilgis 560 mm
  Plotis 750 mm
  Aukštis 650 mm

  Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatorius pasižymi ne tik išskirtiniu efektyvumu, bet ir yra labai tylus bei taupantis energiją. Su oro srautu iki 325 m³ per valandą ir 91 % šilumos grąža, šis įrenginys yra vienas efektyviausių savo kategorijoje. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori užtikrinti sveiką ir komfortišką klimatą savo namuose ar darbo vietose, nes jis palaiko optimalią temperatūrą ir drėgmę, sutaupydamas elektros energiją.

  Brink Flair 325 Enthalpy rekuperatoriaus privalumai:

  • Energetinis efektyvuma. Suvartoja tik 0,2 Wh/m³ elektros energijos, kas yra 30% mažiau nei kitos rinkoje esančios alternatyvos.
  • Tylus veikimas. Dėl stabilios ir sandarios korpuso konstrukcijos bei naujų ventiliatorių, įrenginys veikia neįtikėtinai tyliai.
  • Aukštas efektyvumas. Ištobulintas šilumokaitis ir ventiliatoriai su integruotais anemometrais užtikrina aukštą terminį efektyvumą.
  • Išmanus valdymas. Spalvotas, liečiamas ekranas su daugybe valdymo ir komunikavimo galimybių, įskaitant valdymą per išmanųjį telefoną.
  • Ekologija ir sveikata. Entalpinis šilumokaitis grąžina drėgmę ir palaiko nustatytą temperatūrą, nesausindamas oro.
  • Lankstumas. Įrenginys gali veikti keturiais greičiais, o komponentai yra lengvai prieinami ir keičiami iš priekinės pusės.
  • Patikimumas. Hermetiškai izoliuotas korpusas ir aukštos kokybės komponentai užtikrina ilgalaikį ir patikimą veikimą.

  Domina montavimo paslaugos?! Su malonumu informuojame, kad galime pasiūlyti profesionalias bei kokybiškas montavimo paslaugas. Dėl kainos bei termino skambinkite telefonu +370 677 64699 arba rašykite el.p. info@inotela.lt.