Recom Temovex Blue 4 rekuperatorius

4055,00 4159,00 

-15%
Pasiteirauti dėl prekės
  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką:*  Našumas

  400

  m³/h
  Šilumokaičio tipas Plokštelinis
  Montavimo tipas Vertikalus
  Pajungimo diametras 160 mm
  Svoris 98 kg
  Ilgis 485 mm
  Plotis 620 mm
  Aukštis 1940 mm

  Recom Temovex Blue 4 rekuperatorius – būtent tai, ko reikia, kad jūsų namai taptų šiuolaikiški, energiją taupantys ir sveikatai palankūs. Šis rekuperatorius ne tik užtikrina nuolatinį šviežio oro srautą, bet ir sumažina šildymo sąnaudas, dėl savo aukšto šilumos atgavimo efektyvumo. Skirtas moderniems pasyviems namams, Recom Temovex Blue 4 yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina aukščiausią kokybę, patogumą ir aplinkos tausojimą.

  Recom Temovex Blue 4 rekuperatoriaus privalumai:

  • Aukštas šilumos atgavimo efektyvumas. Su apie 90% šilumos atgavimo efektyvumu, šis įrenginys užtikrina, kad beveik visa šiluma iš išeinančio oro yra perduodama į šviežią, įeinantį orą.
  • Energijos taupymas. Mažesnės šildymo sąnaudos dėl efektyvaus šilumos atgavimo, suteikiant galimybę sumažinti energijos sąnaudas ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.
  • Mažas triukšmo lygis. Užtikrinamas komfortas namuose, nes rekuperatorius veikia labai tyliai.
  • Papildomos galimybės. Galimybė pasirinkti papildomus pošildytuvus, integruotą valdymo sistemą ECO2, internetinę jungtį (REC Live), ir IPX5 drėgmės apsaugą.
  • Tinkamumas pasyviems namams. Idealus pasirinkimas namams, kurie atitinka pasyvių namų standartus, užtikrinant optimalų energijos naudojimą ir komfortą.
  • Universalumas. Tinka įvairių dydžių patalpoms ir yra lengvai pritaikomas prie skirtingų vėdinimo reikalavimų.
  • Aukštos kokybės filtrai. Užtikrina geriausią oro kokybę, filtruodami dulkes ir kitus teršalus iš oro.
  • Modernus dizainas. Pritaikytas šiuolaikinėms interjero tendencijoms, suteikia estetinį patrauklumą.

  Domina montavimo paslaugos?! Su malonumu informuojame, kad galime pasiūlyti profesionalias bei kokybiškas montavimo paslaugas. Dėl kainos bei termino skambinkite telefonu +370 677 64699 arba rašykite el.p. info@inotela.lt.